(095) 561 86 71

Пиломатеріали хвойних дерев — придбати на електронному майданчику УУБ

Відкрита система торгів включає в себе велику кількість опцій і придбання пиломатеріалів хвойних дерев входить до загального комплексу послуг, котрі можна реалізувати через електронний аукціон на базі Української Універсальної біржі в рамках державного проекту Прозорро.Продажі. Даний спосіб проведення купівлі-продажу сировини відзначається надійністю та результативністю. Авторизованому користувачу в індивідуальному порядку пояснюється схема роботи сайту sale.uub.com.ua, а також надається доступ до широкої бази релевантних пропозицій.

Як продати пиломатеріали хвойних дерев через Українську Універсальну біржу?

Для того, аби взяти участь у публічному аукціоні та продати пиломатеріали хвойних дерев вигідно та мобільно, не треба проходити довгу і складну процедуру реєстрації. Для підняття інтересу суб’єктів лісопромисловості та надання усім користувачам біржі рівних прав, електронний майданчик працює за нескладним алгоритмом.

Розробники приділили більше уваги параметрам зручності та надійності. Тож для того, аби продати пиломатеріали на сайті https://sale.uub.com.ua/news/kuplyu-pylomaterialy-za-vygidnoyu-cinoyu-na-aukcioni-prozorro-prodazhi , необхідно виконати наступні дії:

  • Створити особистий кабінет — при необхідності кваліфіковані менеджери скоординують учасника торгів в індивідуальному порядку;
  • Вибрати тендер, котрий цікавить — покупці за напрямком «куплю пиломатеріали хвойних дерев» зазвичай шукають наступні види: сосну, липу чи ялину. Для підприємців з великого промислового комплексу предметом потреби найчастіше виступають дуб, клен, кедр, берези;
  • Відправити заявку на участь у відібраному аукціоні;
  • Обрати цікаві лоти та оформити угоду в разі задовільного проведення операції.

Не лише клієнти Української Універсальної біржі залишаються у виграші, як в плані фінансів, так і в процедурно-технічних аспектах укладання договору. Діяльність акредитованого майданчика також позитивно впливає на національний ринок деревини та стан економіка держави, як такої. Пояснення полягає в зменшенні кількості тіньових схем по продажу лісоматеріалів. До того ж частина прибутку з незалежної платформи в обов’язковому порядку відраховується напряму до держбюджету.

Переваги звернення до УУБ

Окрім центрального завдання — нормалізації функціонування ринку деревини, платформа УУБ має нівелювати ряд додаткових ризиків, таких як:

  1. низький рівень відповідальності суб’єктів процесу;
  2. відсутність конкуренції;
  3. завищені ціни на продукцію зі сторони власників лісу та постійних лісокористувачів;
  4. мінімальних контроль за прозорістю угоди: мається на увазі незаконність вирубки дерев, шантаж та шахрайство, підкупи та зловживання повноваженнями, інше;
  5. дисбаланс інтересів залучених осіб.

Електронний майданчик здійснює свою роботу на основі принципу прозорості та стабільності. Учасник публічних торгів самостійно керує процесом та вирішує з ким співпрацювати — ризик стороннього впливу мінімізується. Навпаки, параметри угоди чітко фіксовані та не можуть бути порушеними.