(095) 561 86 71

Де можна недорого придбати якісний ліс: аукціони Прозорро.Продажі

ProZorro.Sale став одним з головних і надійних українських майданчиків для реалізації лісу. З лютого 2020 року лоти вартістю більше 200 тис грн або об’ємом 15 кубометрів повинні реалізовуватися через акредитовані майданчики Прозорро.Продажі. Це дозволяє запобігти діям шахраїв та аферистів, корупціонерів та дискримінаторів.

Чому саме публічні торги

Кабмін України прийняв експериментальний законопроект, що дозволяє всім громадянам, компаніям, державним або комунальним підприємствам реалізовувати ліс. Також там зазначено, що ті особи, які мають справу з лісовими матеріалами, обов’язково повинні виставляти власну деревину на аукціони. Обсяг цієї деревини не повинен бути менше 25% щомісячних необроблених матеріалів. Ці ліси мають продаватись через акредитовані майданчики системи ProZorro.Sale. Винятком є деревина, яка поставляється для:

  • Задоволення потреб Збройних Сил, комунальних підприємств;
  • Підтримки національної державної безпеки;
  • Індивідуальних забаганок та ремонтів;
  • Усунення наслідків стихійних або природних лих.

Так, зараз громадяни та підприємці бояться довіряти ринку лісу, адже розуміють, що в ньому присутні шахраї, аферисти і корупціонери. Але зараз ця ситуація змінилася з розвитком системи Прозорро.

Як прийняти участь у аукціоні

Прийняти участь у аукціоні може кожен бажаючий, будь то громадянин України, вітчизняне підприємство або нерезидент. Для цього потрібно зареєструватися на акредитованому майданчику, після чого  можна безперешкодно та безпечно реалізовувати й купувати ліс-кругляк за доступними майже для кожної людини цінами. 

По кожному окремому лоту на біржі, фахівці та професіонали стежать за тим, щоб всі операції були максимально прозорими за законними. Через це, система може гарантувати кожному користувачеві безпечну роботу на сайті та захист їх особистої інформації, ресурсів і коштів. Крім того, майданчик дозволяє всім бажаючим стежити за всіма процесами, аукціонами на майданчиках ProZorro.Sale. Більше інформації про публічні аукціони лісу за посиланням: https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/kupt-kruglyak-sosn-cherez-sstemu-prozorroprodazhi/.