(095) 561 86 71

Тендерні закупівлі через Prozorro-Sale

Prozorro – це структура електронних продажів, яка дає можливість проводити тендери в Україні. Є можливість купувати товари та послуги на тендерному ринку. Переможець обирається системою механічно як найбільш підходящий для замовника, котрий зробив саму більшу ставку. Підрядник прийме чудову роботу, а клієнт знайде людину для виконання різних завдань.

Як здійснюється тендерна закупівля?

В Україні є можливість проводити тендери у формі:

  1. Початок торгів. У них беруть участь усі види бізнесу. Це основний процес закупів в районі країни. З самого початку запити подавались та відкривалися на акредитованих платформах Prozorro.
  2. Продажі. Будь-який учасник може порушити питання щодо тендеру. Клієнт повинен відповісти протягом 3 робочих днів. Тоді відбудеться зменшення вартості та вибір найкращої пропозиції. З переможцем буде укладена угода, яка опублікована в системі.
  3. Конкурентні переговори. Перед подачею заявки клієнти ведуть діалог із учасниками. В ході зустрічі вони знайомляться з зіставленнями робіт, представлених при тендері.

Основні переваги тендерної заготівельної компанії Prozorro

Асоціація «Біржові та електронні платформи» aeaep.com.ua спільно з Prozorro-Sale містить комфортні параметри допомоги клієнта та продавця. Це пов’язано з:

  1. Чистотою та інклюзивним середовищем для всіх учасників;
  2. Можливістю брати участь де завгодно;
  3. Перспективи проведення конкурентних переговорів;
  4. Уникнення корупції.

Хороший алгоритм не дозволяє стороннім проникнути в систему, але кожен може побачити дію. Преса, соціальні активісти, первісне суспільство мають доступ до проектів. Рівність Асоціації допомогла придбати довіру до людей. 

Кількість фірм та приватних підприємств, які беруть участь в аукціонах та підписують вигідні контракти, з кожним днем ​​зростає. Компанія не допускає нелегальної діяльності. Клієнт буде мати тактичні ймовірності для виграшної ціни. Організація допомагає здійснити біржові торгівлі за короткий час. Ця область весь час піднімається і приваблює нових фігур. Усі учасники можуть дізнатись про новий аукціон. Для цього потрібно підписатися на розсилку, і дані надходитимуть своєчасно.