(095) 561 86 71

Хто має право стати учасником тендерних торгів

Бізнес середовище з кожним роком стає ще більш широким. Мова йде про те, що постійно відкриваються нові компанії, які можуть працювати в самих різних напрямках. Один з етапів, коли фірму можна називати дійсно серйозною – це отримання державного замовлення. Тобто, коли компанія вже встигла надати послуги по державним закупівлям й зробила це якісно, вона вже переходить на більш високий рівень.

Відповідно, популярність та відношення до таких брендів стає набагато кращим. Більш того, отримати перемогу вже в наступних тендерах буде значно простіше.

При цьому, якщо мова йде все ж про ті компанії, які ще не встигли стати переможцями тендерів, то почати їм потрібно з пошуку електронного майданчика. Обираючи з 10-ти доступних сайтів в системі ProZorro, ви можете бути впевнені в тому, що всі вони будуть надійними. Питання лише в зручності, швидкості оновлення оголошень та інших технічних моментах.

Сайт tender.uub.com.ua – це чудовий приклад того, як всі ці моменти можуть бути поєднані та знаходитись на досить високому рівні. Сайт надає подібні послуги не перший рік і вважається одним з найбільш зручних та функціональних.

Що потрібно знати про допуск до тендерних закупівель?

Важливо пам’ятати, що згідно діючого українського законодавства, державні закупівлі можуть бути закритими, відкритими й обмеженими. Відповідно, в залежності від конкретного виду тендеру, отримати допуск до участі можуть далеко не всі.

  • Закриті торги – учасники, які мають можливість відправити заявку на розгляд визначаються безпосередньо організатором самого оголошення. Попередньо, державна установа відправляє відповідне запрошення учасникам і ті, які в цьому зацікавлені відповідають на це своїми заявками;
  • Відкриті торги – взяти участь в таких закупках може вже будь-яка юридична та фізична особа. Але, навіть тут є виняток і він стосується тих компаній, які можуть частково фінансуватися самою державою;
  • З обмеженим доступом – стати учасниками таких тендерів можуть компанії, які будуть відповідати конкретним визначеним вимогам. Тобто, це може бути наявність якогось конкретного сертифікату про вузькопрофільний напрям. Відповідно, ті компанії, які його не мають не зможуть війти в перелік учасників.

Це і є основні моменти, з якими вам варто ознайомитися зарані, щоб не мати непорозумінь надалі.