(095) 561 86 71

Навіщо варто відкривати електронний торговий майданчик

В першу чергу це вигідно, тому що електронні торгові майданчики орієнтовані на організацію пасивного доходу з мінімальними затратами. Власнику торгової системи немає необхідності орендувати склади, шукати постачальників і наймати великий штат фахівців, достатньо всього лише купити / розробити web-ресурс і інвестувати в його просування.

Більш того, витрати на розробку електронної торгової площадки значно нижче, ніж на реалізацію повноцінного інтернет-магазину. Наповненням сайту лотами, доставкою, оформленням договорів та іншими тонкощами online-торгівлі займаються користувачі торгового майданчика, в той час як її власник виступає в ролі посередника.

Ринок електронної комерції в Україні тільки набирає обертів, що дає широкі можливості молодим проектам, які не мають величезних рекламних бюджетів. Фактично, щоб електронний майданчик почала приносити прибуток, досить забезпечити її інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом і широким функціоналом для реалізації основних завдань користувачів.

Для того, щоб отримати підтримку вже діючих електронних майданчиків, варто тати членом Асоціації «Біржових та електронних майданчиків». Ознайомитись із умовами  членства можна на сайті aeaep.com.ua.

Основи програмного рішення

В рамках реалізації торгових майданчиків компанія ReactLogic використовує PHP-платформу Yii2, що має гнучку архітектуру побудови, в якій призначений для користувача інтерфейс, логіка зберігання даних і керуюча логіка є роздільні компоненти.  Таким чином, модифікація будь-яких елементів системи здійснюється з мінімальним впливом на загальну структуру торговельного майданчика, тим самим забезпечуючи економію на тех.  обслуговуванні.  Також Yii2 має вбудований модуль інтеграції зі сторонніми системами, що дає можливість розширювати web-ресурс додатковим інструментарієм (наприклад, телефонією, конверторами, розрахунковими системами і т. Д.).

Щоб забезпечити торговим майданчикам зручний інтерфейс і високу продуктивність на мобільних пристроях, компанія ReactLogic практикує інтеграцію системи з платформою TwitterBootstrap.  Унікальна технологія добре себе показала на міжнародному ринку і зараз активно використовується найбільшими торговими майданчиками з усього світу.

Інтерфейс і структура електронних торговельних майданчиків в індивідуальному порядку розробляються під завдання і переваги замовника.  Так, наприклад, web-сайт торгового майданчика може бути оснащений спеціальними розділами інформаційного або функціонального характеру, які не тільки сприятимуть його просуванню в пошукових мережах, але і стануть корисні для користувачів.