(095) 561 86 71

Купити дерево на майданчику «Українська універсальна біржа»

Лісопильна продукція в режимі реального часу є основною сировиною в будівництві, і придбати її стало вигідніше, і вона стала загальнодоступною завдяки Інтернет-аукціонам системи Prozorro.

Ви зможете випробувати всі переваги Прозоррої торгівлі на сайті Української універсальної біржі uub.in.ua, яка працює у сфері публічних торгів з 2016 року і посідає одну з п’яти лідируючих позицій серед сайтів подібного типу.

Численні компанії деревообробної сфери на сьогоднішній день використовують майданчиками Прозорро.Продажі для різного роду лісового техсировини. До цієї групи належать менш якісні види деревини, в зв’язку з цим і ціни на лоти досить демократична.

Властивості хвойного техсировини в системі Prozorro.Sale

Промислові сировинні матеріали являють собою покриту особливої ​​корою деревину, яка застосовується з метою різних науково-технічних, а так же індустріальних потребах. На Україні лісозаготівельні господарства реалізують сировину круглий рік, так як безліч приготувань залежать від оперативної поставки необхідних матеріалів.

Для даного типу лісоматеріалів існують певні правила — ДСТУ. Наприклад, протяжність техсировини хвойних рослин розходиться в межах від 4 і аж до 6 м. Так само при цьому діаметр 1-го доходить до 70 см. В 1 лоті розміщується аж до 10% гнилих зон, крім того в 50% він може бути і їх сухостою.

Крім обсягів, що не мала увага надається таким характеристикам:

  1. Фізіологічні (присутність горілих, прілого або трухлявих зон);
  2. Механічні (вигин, число сучків);
  3. Екологічні (ступінь засмічення навколишнього середовища);
  4. Санітарні (чи не була деревина завезена з області з сильним опроміненням або з хімічним забрудненням).

Придбати техсировини хвої на інтернет майданчику Української універсальної біржі

Вже після прийняття владою України розпорядження №1178, в якому вже розповідається про незворотною реалізації безповоротної деревини в Прозорро. Реалізація на інтернет майданчиках хвойне сировину можливо отримати за допомогою всього лише 2 кліків. Для цього необхідно всього лише пройти реєстрацію і ви вже здійснювати будь-які дії на онлайн-торгах, заявлені муніципальними лісгоспами.

У період реалізації проекту продажу лісу на Прозорро. Реалізації, особливо технологічного матеріалу, обмежується деякими нормами. Таким чином, до аукціонів спочатку залучаються найбільші лісозаготівельні господарства з річним заробітком понад 10 млн. грн. Крім того було прийнято рішення виставляти великі лоти – розміром від 150 куб м. або ж з бюджетом до 200 тис. грн.