(095) 561 86 71

Як знайти кращого адвоката

Нерідко можуть траплятися випадки, коли є серйозна потреба в юридичній допомозі від справжнього професіонала. Особливо це стосується ситуацій, коли людина опинилася в пастці шахраїв. Не користуючись послугами людей з вищою юридичною освітою і досвідом є великий ризик залишитись з невирішеною проблемою.

Один з варіантів пошуку адвокатських послуг – це інтернет, де можна скористатися різними ресурсами. Кожний сайт пропонує себе в якості виконавця, обіцяє надати послуги високої якості, вирішивши будь-які проблеми. 

Люди, які не розуміють важливості вибору, можуть віддати перевагу тій людині чи організації, яка не має відповідного досвіду і не може гарантувати реального результату.

Моменти, які вказують на непрофесійність:

  • Швидкі рішення – людина, яка не встигла ознайомитися зі всією документальною базою й гарантує 100 відсотковий успіх, не є кращим варіантом;
  • Показова репутація – особливо це помітно на сайтах адвокатських компаній, де можна знайти десятки дипломів і вдячних листів, які вказують на неймовірний рівень підготовки. Якщо з завищеними цінами змиритися можна, то з наданням неякісних послуг набагато важче;
  • Відсутність чіткої позиції – у випадку, коли адвокат не може чітко сформулювати свій план дій відносно ситуації, довірятися йому не варто. Це може говорити про непрофесійність, або несерйозне відношення до справи, яку він збирається вести;
  • Моментальна оплата – організації, які вимагають від людини повну оплату послуг на початковому етапі не варто ставити в пріоритет. Є купа авторитетних компаній, які говорять про оплату за окремі відрізки часу в залежності від виконаної роботи;
  • Дивні натяки – це стосується ситуацій, коли окремий юрист говорить про наявність перевірених людей в окремих судових установах. Зазвичай, такі адвокати натякають на хабар, який дозволить перенести справу в інший суд.

У випадках, коли уже була зроблена помилка і обрана особа, не може виконати поставлене завдання, потрібно вміти вчасно його замінити. Втративши певну суму, ви можете компенсувати це шляхом пошуку нового юриста, який буде відповідати всім ознакам спеціаліста, який може швидкого і якісно вирішувати поставлені завдання.

Поради, стосовно пошуку якісного адвоката

Спеціально для людей, необізнаних в цій темі, експерти відмітили декілька цінних порад, слідуючи яким можна знайти справжнього професіонала.

Виглядають вони наступним чином:

  • Спеціалізація – відповідно до своєї проблеми, потрібно шукати спеціалістів вузької направленості. Тобто, мова йде про людей, які чітко ознайомлені зі специфікою проблеми. 
  • Консультація – практика показує, що дипломовані адвокати, зацікавлені в роботі можуть надати первинну консультацію безкоштовно. В крайньому разі, вони беруть гроші тоді, коли людина отримала від них певні поради, які можна ефективно використати.
  • Наявність у реєстрі – перевірити наявність адвокатської ліцензії, досвід й іншу інформацію про конкретного адвоката можливо у відповідному реєстрі, доступному для всіх громадян України.
  • Відношення – юрист, який має відповідну освіту, повинен вміти знаходити спільну мову людьми і чітко виражати свої думки. Це одна з базових характеристик людини, яка є професіоналом в юриспруденції.

Уникаючи стороною організації та компанії, які гарантують 100% перемогу в справі, ризик втрати кошти й не отримати відповідної допомоги значно знижується. Не розуміючи основ юридичної діяльності, можна ефективно використовувати поради експертів. 

Від цього залежить не тільки збереження ваших коштів, а і якість послуг, які будуть вам надані.