(095) 561 86 71

Як проходять аукціони з продажу лісу на Україні?

Різні види деревних матеріалі вільно реалізовуються на державному підприємстві «ProZorro.Sale» ще з початку цього року. Також на торгах електронної біржі часто з’являються лоти з лісоматеріалами різної ціни і якості. Такі продажі деревини досить популярні на онлайн торгах, так як використання цих матеріалів досить різноманітне.

З почав 2020 року реалізація лісових ресурсів стала проходити в рамках «Української універсальної біржі», яка підтримує роботу системи в «Прозорро. Продажі ». У зв’язку з новим законом великі лісові господарства зобов’язані виставляти на публічні торги не менше чверті продукції.

Переваги реалізації лісових ресурсів через публічні торги?

Нова система продажу і покупки лісу має свої плюси на тлі старого порядку:

Кожен громадянин України має вільний доступ не тільки до торгів, а й може отримати повну інформацію про принципи роботи і характер проведення відкритих аукціонів.

На ринку України утворилася здоров’я і вільна конкуренція, що не тільки опиняється сприятливу дію на встановлення ринкової ціни, але і підвищує якість реалізованих ресурсів.

Система повністю виключає проникнення в систему бюрократичних механізмів, і договір, які проводяться на незаконному порядку.

Ринок лісоматеріалів зростає, що сприяє нормалізовано збагачення економіки держави.

Кожен аукціон знаходиться під наглядом з боку уповноважених органів, і представників громадськості, тому порушити умови торгів не вийде. Все просто, доступно і чесно.

Кожен клієнт, який пройшов реєстрацію, зможе стати учасників відкритих торгів. Ознайомитися з подробицями можна через сайт uub.in.ua.

Клієнти можуть оцінити надані умови, і вирішити взяти участь в аукціоні, або почекати наступного торгу. Електронна система допомагає зробити процес продажу і покупки доступним на універсальних і простих умовах, а угоду можна провести в найкоротші терміни.