(095) 561 86 71

Ціни на нафтопродукти на природний газ на УЕБ

Українська енергетична біржа надає точну інформацію про поточні ціни на енергоресурси в Україні. Дані, котрі публікує сайт рекомендують використовувати в якості цінових орієнтирів на газ та нафтопродукти. Довіра до системи зростає з кожним днем завдяки точно організованій роботі.

Зміна вартості нафтопродуктів та природного газу в публічних закупівлях

Вартість нафтопродуктів може змінюватися під впливом європейських та біржових поточних цін. Щоб правильно розрахувати ціну пального, користуються спеціальними показниками. При цьому враховують попередню вартість відповідного пального, вартість валюти та інші дані.

Також вартість природного газу може установлюватися згідно зі спеціальною формулою. На показники впливають котирування абу, середньозважені показники та інші фактори. Для розрахунку цін використовують спеціальний калькулятор.  Він працює, якщо ввести в відповідну графу певні дані.

Особливості роботи системи

Раніше відкрито купити природні ресурси не було можливості. Тому особливості вибору покупців булі невідомі пересічним громадянам. Завдяки системі Прозорро.Продажі від скритих торгів вдалося відмовитися. Учасники можуть спостерігати за процедурою торгівлі, дізнатися інформацію про інших учасників.

Для участі у відкритих торгах віддають перевагу офіційним акредитованим майданчикам. З їх допомогою виконують покупку державного та комунального майна, природних ресурсів.

При необхідності можна зареєструватися в системі. Це дасть можливість примати участь в аукціоні. Дізнатися інформацію можна без регістрації. Для цього достатньо зайти на сайт www.ueex.com.ua/auctions/gas-cost-calculator/.

Українська енергетична біржа, яка функціонує в рамках системи Прозорро, допомагає всім відвідувачам отримати необхідну інформацію про операції. Завдяки цьому зростає рівень довіри до діяльності системи. У учасників в таких умовах не може виникнути підозр у недотриманні всіх умов.

Всі аукціони проводяться з точним дотриманням принципів чесності. Шанси закупити ресурс мають всі громадяни. Для цього не потрібно володіти навичками ведення торгів. Важливо знати, як правильно зробити ставку. Також не виникне труднощів з отриманням інформації про котирування. Після реєстрації в системі продавець може виставляти на продаж або виконувати покупку.