(095) 561 86 71

Як взяти комерційну нерухомість у оренду на онлайн-торгах?

Щоб орендувати комерційну нерухомість на вигідних умовах необхідно скористатися електронними аукціонами Прозорро.Продажі. Дана система дозволяє зробити процес купівлі та продажу будь-якого лота прозорим та відкритим. Система була впроваджена у 2016 році та є державною. Вона дозволяє проводити онлайн-торги дуже чесно. Щоб обрати лот, потрібно перейти на сайт Української енергетичної біржі. Завдяки цьому майданчику можна отримати доступ до онлайн-торгівлі з усієї України.

Особливості оренди комерційної нерухомості

Кожна компанія повинна мати своє приміщення та обладнання. Навіть якщо організація працює в онлайн-режимі, їй потрібний офіс, щоб проводити зустрічі та вирішувати важливі питання, а також складати товар.

Відомо, що не кожен бізнесмен-початківець здатний купити будинок під офіс, магазин або ресторан. Отже, оренда комерційної нерухомості – дуже вигідний процес, що має багато позитивних моментів:

  • Невисока вартість оренди, якщо порівнювати з покупкою;
  • Просте оформлення документації;
  • Зміна будівлі у будь-який момент;
  • Велика кількість лотів у всіх містах України.

Існує багато переваг і передачі в оренду комерційної нерухомості. Часто це є джерелом пасивного доходу. Багато інвесторів купують таку нерухомість, а після цього здають її в оренду, отримуючи тим самим дохід. Комерційна нерухомість може бути торговою, промисловою, офісною. Представники будь-якого приватного бізнесу регулярно потребують приміщень, отже, у власників такого активу завжди буде прибуток.

Якщо шукати самостійно комерційну нерухомість, це досить енергозатратний захід. Таке майно потрібно вибирати за параметрами розташування, площею комунікацій, зручністю, вартістю тощо. Але щоб не витрачати час на довгі пошуки нерухомості для бізнесу, можна скористатися електронною системою Prozorro.Sale. Тут зібрані всі найвигідніші лоти комерційної нерухомості. Зробити ставку на лот можна через Українську енергетичну біржу.

Оренда комерційної нерухомості через УЕБ

Об’єкти, що належать комерційній нерухомості:

  1. Приміщення вільного призначення (кафе, ресторани, готелі);
  2. Офіси. Сюди відносяться цілі центри або окремі будівлі, які беруться в оренду однією або кількома компаніями;
  3. приміщення для торгівлі (аптеки, автосалони, магазини, торгові центри);
  4. Соціальна комерційна нерухомість. До цієї категорії підпадають аеродроми, медичні центри, вокзали;
  5. Індустріальна нерухомість (промислові підприємства, заводи, склади).

Всі ці види нерухомості можна переглянути в системі Прозорро.Продажі. Щоб взяти участь в аукціоні, необхідно пройти реєстрацію на сайті Української енергетичної біржі https://sale.ueex.com.ua/news/orenda-komercijnoqi-neruhomosti-cherez-prozorro-prodazhi. Після цього будуть доступні всі найвигідніші пропозиції комерційної нерухомості.