(095) 561 86 71

Що потрібно знати про апостиль

З кожним днем бюро перекладів стає тільки більше. З’являються нові компанії, що пропонують виконати якісний та швидкий переклад документів з однієї мови на іншу.

Велика кількість із цих бюро пропонують також і послугу присяжного перекладу. Данна процедура вважається більш дорогою, але при цьому, клієнту не потрібно потім шукати нотаріуса та платити йому за завірення перекладених документів. Окрім перелічених послуг є ще апостиль. Це досить розповсюджена процедура, яка користується великим попитом у величезної кількості людей. Ви можете замовити апостиль у Львові, бюро перекладів “Експрес” пропонує величезний перелік послуг за досить невисокими цінами.

Що таке апостиль та для чого він потрібен

Почати варто з того, що апостиль – це певний штамп, який може поставлятися або ж просто наноситись на документи офіційного характеру. Тобто, це може бути диплом, сертифікат й тому подібні документи, які повинні бути обов’язково завірені. Зазвичай, апостиль проставляється державними органами або ж навчальними закладами, якими й видаються ці самі документи.

Після того, як проставляється даний тип штампу, відповідний документ набуває юридичної дії. Для того, щоб замовити якісний апостиль, потрібно розуміти, яка агенція зможе виконати цю процедуру на високому рівні.

Ви можете замовити апостиль прямо у Львові, звертаючись до бюро перекладів “Експрес”.  Дана агенція встигла зарекомендувати себе з позитивного боку й надає послуги зі звичайного, нотаріального та присяжного перекладу документів. Більш того, там можна замовити послугу з нанесення апостилю.

Для яких країн можна проставити апостиль в агентстві “Експрес”

Варто зазначити, що в раніше згаданому бюро працює велика кількість кваліфікованих фахівців, які добре володіють відразу декількома мовами. Відповідно, можна замовити проставлення апостилю на документи для таких кран, як: Німеччина, Італія, Іспанія, Польща.

Це найбільш популярні напрямки, куди зазвичай намагаються поїхати студенти після закінчення українських вузів. Що стосується самих документів, на які наноситься апостиль, то найчастіше люди бажають проставити даний штамп на дипломах, додатках та атестатах. Також, подібна процедура може наноситись на довідку про місце проживання та різні нотаріальні заяви.

Чому саме бюро “Експрес”

Львівське бюро Експрес – це компанія, яка надає свої послуги в цьому напрямі вже не перший рік. За цей час, агенція встигла себе зарекомендувати виключно з позитивного боку. В компанії працює достатньо спеціалістів, щоб гарантувати переклад високого рівня якості. Більше того, можна замовити переклад будь-яких документів.

Якщо у людини виникають якісь питання стосовно певної послуги то є можливість звернутися до технічної підтримки та проконсультуватися по цьому питанню. Якщо цей варіант не зовсім влаштовує, на головній сторінці сайту можна знайти адресу самого бюро в Львові та самостійно відвівати офіс та вирішити всі важливі питання.

Великою перевагу конкретно даного бюро вважається широкий перелік мов, на які можна виконувати переклад та наносити апостиль. Це може бути італійська, іспанська, німецька, польська, англійська, чеська й так далі.

Ви можете перейти за посиланням https://primeintour.com/byuro-perekladiv-lviv-ekpres і самостійно ознайомитися зі всіма послугами, що може надати бюро. Важливо розуміти, що певні послуги можуть бути доступними, в той час як більш важкі процедури можуть оцінюватися в більш серйозну суму. В середньому, агенція “Експрес” не завищує цінники й пропонує свої клієнтам вигідні умови.