(095) 561 86 71

Необроблена деревина в системі Прозорро.Продажі

Онлайн-торги з продажу необробленої деревини – це досить прибутковий напрямок, який слід розвивати. Кожного кварталу державні підприємства, що займаються заготівлею деревини, через онлайн-торгові платформи, такі як Українська універсальна біржа, продають ліси, що залишилися від санітарної вирубки дерев, розрізавши на шматки цілі колоди та стовбури. 

Впровадження публічних тендерів на продаж деревини через систему ProZorro.Sale збільшує кількість учасників та допомагає встановити адекватну ринкову вартість лотів. Специфіка продажу необробленої деревини на офіційних сайтах Прозорро.Продажі досить тривалий час, як будь-яка діяльність у сегменті лісового господарства України диктувалася застарілими нормами, успадкованими від СРСР. 

Справжня революція відбулася завдяки використанню відкритих онлайн-аукціонів з продажу необробленої деревини через систему Prozorro. Більше немає необхідності йти на аукціони, вони можуть відбуватися незалежно від місцезнаходження. Ви можете взяти участь в онлайн-аукціоні з будь -якого місця: перебуваючи вдома чи на роботі, у відрядженні чи у відпустці. Єдине, що вам потрібен комп’ютер і безперебійне підключення до Всесвітньої павутини.

З 2016 року в онлайн-системі Прозорро.Продажі успішно продаються, і навіть усі види майна муніципалітету та держави передаються в оренду. Час роботи цієї системи показав, що такі аукціони зручні для учасників, не допускають хабарництва та корупції та є дуже прибутковими. Всього за 3 роки тут відбулося майже 243 тисячі відкритих процедур торгів на різні об’єкти під молоток, на яких вони заробили понад 21 млрд. грн.

Інтернет-торги з продажу деревини на сайті ProZorro.Sale гарантують повну доступність. Кожен має право на процес аукціону в режимі реального часу, будь то наглядові органи, активні громадяни чи журналісти. Завдяки цьому найменший привід для порушення правил торгівлі в Інтернеті з молотка для продажу кругляку миттєво отримає суспільний резонанс, що може сильно зашкодити репутації клієнтів. Купити деревину ви можете на сайті Української універсальної біржі.

У майбутньому УУБ https://www.uub.com.ua/rus/prozorro/sale/derevina/ вийде на міжнародний рівень товарної та біржової торгівлі, де основний акцент робиться на аграрну та паливно-енергетичну галузі. Тепер кожен може взяти участь у прозорих аукціонах, де сірі та корупційні схеми не діють. Для цього достатньо зареєструватися на сайті Української універсальної біржі.