(095) 561 86 71

Електронні торги — прекрасне рішення

Популярна електронна система Прозоро. Продажі – це прекрасне рішення для всіх користувачів, які проявляють інтерес до взаємовигідної та чесному співпраці. Постійне оновлення лотів з оригінальними пропозиціями дозволяє в будь-який момент визначитися з вибором конкретних товарів й послуг. Торги онлайн формату дозволяють завжди купувати та продавати будь-який товар на вигідних умовах. Будьте завжди відповідальними й уважними до свого вибору. 

Придбати на електронних торгах можна різноманітні товари та послуги, від нерухомості до природного газу. Дізнатись більше про відкриті аукціони Прозорро.Продажі можна за посиланням: https://www.ueex.com.ua/rus/ueex/sections-council/representatives-natural-gas/. Купити відмінної якості паливо можна на електронних торгах системи Прозорро.Продажі. Чому варто це зробити? Перш за все, це значно економить час. Пошук відповідних там вигідних з усіх точок зору пропозицій відбувається прямо в онлайн форматі. Це означає, що вам не потрібно нікуди їхати й поспішати. 

Правила участі в електронних торгах

Для того щоб постачальник міг взяти участь в аукціоні, конкурсі або тендері, він повинен в першу чергу відповідати вимогам замовника. При цьому дані вимоги бувають єдині й додаткові. Єдині вимоги висуваються завжди та до всіх. Вони призначені для визначення фінансової стійкості учасника торгів. Але крім них замовник також може встановити й додаткові вимоги, наприклад, допустити до участі в конкурсному відборі тільки індивідуальних підприємців.

Також для участі в торгах постачальник повинен мати ЕЦП, за допомогою якої будуть завірятися документи. Тільки завірені документи матимуть юридичну силу. Хоча іноді зустрічаються торги, в яких можуть брати участь навіть звичайні громадяни. Таке може статися, якщо замовнику потрібно будь-яке майно, що є у цих фізичних осіб.

Перемагає той, чия цінова пропозиція була найкращу. Система обирає переможця автоматично, втрутитись в цей процес неможливо. Такий підхід гарантує чесність проведення торгів, відсутність корупції та зловживань.